Menu
Sepetim

Teslimat & İade

Kargo Ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine sabit 18,90 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 199 TL üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir.


Kargo Firması

Gönderimlerimiz Sürat kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Haftasonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.Kapıda Ödeme

25 ₺ ve üzeri siparişleriniz de "kapıda nakit ödeme" yöntemini kullanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme yöntemi ile sipariş verdiğiniz zaman sipariş tutarınıza ek olarak kargo firmasının kapıda tahsilat hizmet ücreti olan 8,90 TL  eklenmektedir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır.


Teslimat Süresi

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00-18:00 arasıdır.


Teslimat Tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 3 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.


Teslimat Adresinde Alıcının Bulunmaması

Kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa paketi şubeye götürür ve müşteriye 3 gün içerisinde şubeden alınabileceği konusunda bilgi verilir. Eğer müşteri 3 gün içerisinde şubeye gidip paketini almazsa ürün tarafımıza iade gelir. Biz tekrar müşteri ile iletişime geçerek talebi doğrultusunda paketi tekrar kargoya verebiliriz.


Sipariş Takibi

Sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.


Değişim ve İade

İade süremiz 7 gündür. Mağaza ve ürün kaynaklı sorunlarda ücretsiz iade yapılmaktadır. Harici iade taleplerinde kargo ücretleri, kredi kartı komisyonu ve varsa kapıda tahsilat ücreti müşteriye aittir. Değişim, kargo ücretleri müşteriye ait olarak yapılmaktadır.

Not: İadelerinizi Sürat Kargo 1289730230 nolu cari kodumuzu belirterek teslim ediniz. Farklı firmadan gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.